Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НАПрНУ співпрацюватиме з Держкомтелерадіо

0 14

Як повідомляє урядовий портал, згідно з підписаною угодою Комітет та Науково-дослідний центр планують організовувати та координувати наукові дослідження в сфері інформаційного права, а також застосовувати їх результати у процесі підготовки проектів законів та інших нормативно-правових актів. З цією метою планується  залучати фахівців і експертів Комітету та центру до розробки концепцій законів та нормативно-правових актів, створювати спільні робочі групи, організовувати конференції, симпозіуми, семінари, круглі столи з обговорення проблем, що стосуються специфіки діяльності сторін. Заплановано також  проведення спільних наукових експертиз та надання консультацій з питань, які складають взаємний інтерес.

Окрім того, Угода передбачає можливість створення спільних координаційно-дорадчих органів для практичної реалізації результатів такої співпраці.

Угода підписана на три роки з можливою її пролонгацією на такий же термін. Угода набрала чинності з дня її підписання.

Теги:

НАПрНУ, інформаційне право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар