Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням одного з суддів Згурівського району Київської обл.

0 15

Слідчим відділом прокуратури Київської обл. направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням одного з суддів Згурівського району Київської обл. у скоєнні службового підроблення, зловживанні службовим становищем та винесенні завідомо неправосудного рішення, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

У ході розслідування встановлено, що обвинуваченим винесено рішення у цивільних справах за позовами двох громадян на підставі яких їм протиправно передано право власності на акції ЗАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця» загальною номінальною вартістю 420 млн грн.
На даний час незаконні рішення суду за апеляціями прокуратури Київської обл. скасовані, провадження за позовами вище вказаних громадян припинено.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар