Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Напередодні виборів ВАСУ працюватиме і вночі

0 47

Судді другої судової палати Вищого адміністративного суду України, що спеціалізуються на розгляді виборчих справ, а також чергові працівники апарату ВАСУ в переддень та день виборів працюватимуть в особливому режимі, а саме: з 9:00 27 жовтня 2012 року (субота) до 6:00 28 жовтня 2012 року (неділя). Про це повідомляє прес-служба ВАСУ.

Далі суд працюватиме в режимі, встановленому наказом Вищого адміністративного суду України № 55/О від 25.07.2012, який передбачає роботу суддів другої судової палати і працівників апарату ВАСУ з 30 липня 2012 року і до завершення виборчого процесу з 9:00 до 24:00 кожного дня, в тому числі в святкові і неробочі (вихідні) дні.

Нагадаймо, що напередодні виборів Вищий адміністративний суд України діє як суд апеляційної інстанції та переглядає рішення Київського апеляційного адміністративного суду відповідно до частини шостої статті 177 КАС України у справах щодо рішень, дій або бездіяльності Центральної виборчої комісії, члена цієї комісії (крім справ щодо оскарження рішення, дії або бездіяльність Центральної виборчої комісії щодо встановлення нею результатів виборів чи всеукраїнського референдуму де Вищий адміністративний суд виступає як суд першої інстанції).

Теги:

ВАСУ, виборча кампанія

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар