Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нам потрібно буде провести мільйон спецперевірок щодо люстрації

0 19

Як повідомив глава ДФС Ігор Білоус в підконтрольному йому відомстві для цих цілей вже створено відповідний департамент, але для масової перевірки всіх чиновників у країні необхідний штат чисельністю 1,5 тис. осіб, передає «Інтерфакс-Україна».

«Для розуміння: ми щороку проводимо 80 тис. спецперевірок силами всього нашого апарату, а нам потрібно буде провести мільйон. Зараз проводяться перевірки тих, хто потрапив під безумовну люстрацію, близько 200 осіб. Під другу хвилю потрапить, звісно ж, значно більше число осіб», — пояснив він.

Він також не виключив внесення змін у закон про люстрацію в найближчій перспективі через загрозу відтоку професійних кадрів в органах держуправління.

«Звільнити людину відносно легко, а от створити спеціаліста, навчити його, щоб він не крав, — це досить складний захід. Я думаю, що будуть зміни в закон, причому досить скоро. Тому що у нас може виникнути серйозна проблема в держуправлінні через відтік професійних кадрів. Вони ж намагаються зрізати і середню ланку керівників. А ось якщо середня ланка керівників перестане працювати, то молодої ланки у нас не так багато, що б там хто не говорив. Талановитих керівників дуже і дуже мало, а у держсекторі тим більше», — сказав він.

Джерело:

Коментарі

Залиште коментар