Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наклав на себе руки генерал СБУ

0 15

Звів рахунки з життям високопоставлений керівник центрального апарату Служби безпеки України – генерал-майор Ярослав Савчин, повідомляє «Сегодня».

Як пише видання, офіційну версію причин смерті 52-річного заступника начальника Департаменту по захисту нацдержавності і боротьби з тероризмом в СБУ не розголошують, але відзначають, що Савчин був відповідальним і порядним. Спеціалізувався на протидії антисемітизму і ксенофобії.

Екс-колеги Савчина відзначають, що «вени генерали просто так не ріжуть». Зокрема, екс-заступник голови СБУ Олександр Скипальський відзначив виданню, що «говорити про причини – неетично, але покійний був одним з небагатьох генералів, що захищали інтереси держави, і дуже шкода, що тепер його немає».

Джерело:

proUA

Залиште коментар