Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наказ “Про внесення змін до Положення про порядок заміщення приватного нотаріуса”

0 14

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.02.2009 м. Київ № 278/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.02.2009 за № 151/16167  

Про внесення змін до
Положення  про порядок
заміщення приватного нотаріуса
 

Відповідно до вимог статей 8, 131, 29, 291, 292, 33 Закону України «Про нотаріат» та з метою встановлення єдиних умов та правил щодо заміщення тимчасово відсутнього приватного нотаріуса або нотаріуса, діяльність якого зупинена, наділення повноваженнями іншого приватного нотаріуса, який здійснює заміщення відсутнього приватного нотаріуса, а також забезпечення належного доступу до документів нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса, якого заміщують,

Н А К А З У Ю :

  1. Унести зміни до Положення про порядок заміщення приватного нотаріуса, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22.08.2003 № 98/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.08.2003 за № 734/8055  (далі – Положення), виклавши його в новій редакції, що додається.
  2. Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань (Н.В. Ященко) :
    • 2.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 “Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади” (із змінами).
    • 2.2. Довести цей наказ до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі та забезпечити його належне застосування в роботі.  
    • 2.3. Розробити та довести до відома начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальників головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі для застосування в роботі форму Примірного договору про заміщення приватного нотаріуса іншим приватним нотаріусом.
  3. Директору Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань Н.В. Ященко та начальнику Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити належне виконання цього наказу.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра  юстиції Л.В. Єфіменка.

 

Міністр Микола Оніщук

Залиште коментар