Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найпопулярніші послуги ЦНАПів

0 101

Найпопулярніші послуги ЦНАПів

Продовжує поповнюватися інформація про адміністративні послуги.

Невдовзі буде доступна інформація про всі адміністративні послуги, які надаються районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Вже є доступною доступна інформація про понад 100 адміністративних послуг, які надаються органами місцевого самоврядування.

Відтепер ви легко знайдти на сайтах державних адміністрацій інформацію про переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі, посвідчення чи скасування заповіту, засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них, отримання грошової компенсації вартості допомоги “пакунок малюка”, приватизацію державного житлового фонду та багато іншого.

Нагадуємо, що сайти мають зворотний зв’язок. Не знайшли інформації про послугу чи виявили помилку в наявній інформації? Чекаємо вашого повідомлення, адже для нас дуже важливим є отримання зворотного зв’язку.

Завдяки зворотному зв’язку виявляється, що найбільшу популярність серед користувачів мають такі послуги:

  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань
  • Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
  • Державна реєстрація фізичної особи-підприємця
  • Реєстрація місця проживання
  • Реєстрація місця проживання дитини до 14 років
  • Реєстрація народження
  • Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Джерело

Залиште коментар