Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найбагатша у світі пара розлучається.

0 53

Творці одного з найбільших на планеті благодійних фондів Мелінда і Білл Гейтс оголосили про розлучення після 27 років спільного життя, за які вони стали найбагатшою парою в світі завдяки заснованої Гейтсом компанії Microsoft, а потім роздали десятки мільярдів на боротьбу з бідністю, нерівністю і хворобами.

Гроші у Гейтсів далеко не закінчилися – їх стан оцінюється в 130 млрд доларів, а в фонді їх імені, за 20 років роздали понад 50 млрд доларів,  залишилося ще приблизно стільки ж . Однак благодійні організації, які отримують гроші від подібних фондів, із завмиранням серця стежать за розладами в головній парі світової благодійності, яка присвятила себе конвертації мільярдерів в філантропів.

Подружжя Гейтсів, власники четвертого в світі стану, пообіцяла, що розлучення не позначиться на Bill & Melinda Gates Foundation, в якому вони залишаться співголовами. Крім освітніх і соціальних програм фонд активно спонсорує розробку ліків від смертельних хвороб, включаючи малярію і ВІЛ, а з початку пандемії Covid-19 видав $ 1,75 млрд розробникам вакцин і дослідникам коронавируса.

“За ці 27 років ми виростили трьох чудових дітей і створили фонд, який працює по всьому світу заради того, щоб люди могли жити здоровим і продуктивним життям. Ми як і раніше поділяємо віру в цю місію і продовжимо разом працювати у фонді, однак ми більше не бачимо для себе можливості розвиватися як пара на новому життєвому етапі “, – описали Гейтси ситуацію в сухому короткій заяві.

Гейтс робить щеплення дитині в Гані в 2013 році
Гейтс робить щеплення дитині в Гані в 2013 році

Навіть якщо фонд продовжить спонсорувати благодійні організації колишніми темпами приблизно по 5 млрд доларів на рік і нікуди не дінеться його третій спонсор – мільярдер з Уолл-стріт Уоррен Баффет, розлучення Гейтсів хоча б на час змістить фокус від їх суспільної місії в сторону особистому житті, як це було після розставання найбагатшою пари в світі – засновника Amazon Джеффа Безоса і Маккензі Скотт.

Розрив того шлюбу несподівано став гарною новиною для благодійності: отримавши свою частку,  Скотт початку ударними темпами роздавати мільярди , підписавшись під іншою ініціативою Гейтсів і Баффета – The Giving Pledge ( “Клятва дарування”).

На заклик крім Скотт відгукнулися вже більше 200 багатіїв з усього світу: від засновника Facebook Марка Цукерберга і режисера “Зоряних воєн” Джорджа Лукаса до пострадянських магнатів: українця Віктора Пінчука та росіянина Володимира Потаніна. Всі вони пообіцяли роздати велику частину своїх статків  (за життя і після) на благі потреби.

Чим закінчиться розлучення

Біллу Гейтсу 65, Мелінді – 56. Вони познайомилися в кінці 1980-х років, коли вона прийшла працювати в Microsoft, і одружилися в 1994 році. Незабаром після того, як їх молодша дочка досягла повноліття, вони подали на розлучення. А Мелінда додала до свого імені дівоче прізвище і тепер представляється Меліндой Френч Гейтс.

“Після довгих роздумів і серйозної роботи над відносинами ми прийняли рішення розірвати наш шлюб”, – розмістила пара заяву кожен в своєму “Твіттері”.

За повідомленнями ЗМІ

Залиште коментар