Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найвищий показник розкриття ОЗГ – на Луганщині

0 15

Сьогодні органи прокуратури Луганщини на розширеному засіданні колегії проаналізували підсумки роботи в 2011 році.  За словами прокурора області Миколи Бескишкого, протягом минулого року проведено значний обсяг роботи, спрямованої на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності в регіоні.

У взаємодії з правоохоронними органами посилено боротьбу із організованою злочинністю та корупцією.

Знешкоджено 41 організоване злочинне угрупування (це найбільший показник у державі). Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Наприклад прокуратурою міста Лисичанська спрямована до суду кримінальна справа, яка порушена за ч.2 ст.190 КК України стосовно злочинного угрупування з корупційними зв’язками, яке заволоділо сімома квартирами громадян, спричинивши збитки на суму понад 500 тис. грн. До складу цього угрупування входив оперуповноважений сектору кримінального розшуку Лисичанського міськвідділу внутрішніх справ. Справу розглянуто судом з поставленням обвинувального вироку.

Удвічі зросло число справ, розслідуваних та скерованих до суду про злочини з ознаками організованої групи та злочинної організації (найкращий результат у державі).

Теги:

ОЗГ, правоохоронна діяльність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар