Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наймолодшого мера України посадили на 5 років

0 34

Феодосійський міський суд засудив до п’яти років позбавлення волі 23-річного мера курортного селища Орджонікідзе (Крим) Максима Дубініна.

Цей вирок наймолодший мер країни отримав за хабар в 50 тис. грн.

Спільників Дубініна – заступника селищного голови Станіслава Бовшіка і депутата Бориса Кузнєцова – засудили до п’яти років умовно. Всі троє позбавлені права займати організаційно-розпорядчі посади строком на два роки.

Селищний голова Орджонікідзе разом із заступником були затримані в лютому при отриманні частини хабара в розмірі 35 тис. грн.

Гроші чиновники вимагали за продовження договору оренди нежитлових приміщень. Спочатку мова йшла про 100 тис. грн, але один з потерпілих в суді відмовився від своїх претензій. В результаті суд виключив цей епізод з розгляду справи.

Теги:

хабарництво

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар