Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найближчим часом Президент розгляне питання про схвалення Концепції діяльності Конституційної Асамблеї

0 29

Віктор Янукович отримав документи від Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї. Вже найближчим часом Глава держави розгляне питання про схвалення Концепції формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї. Про це, як повідомляє прес-служба глави держави, заявила Радник Президента – Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Марина Ставнійчук.

«Прийняту у грудні Концепцію формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї, яка визначає мету, статус, принципи, завдання, права, порядок формування і діяльності цього органу, вніс Голова Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук», – зазначила М.Ставнійчук.

За словами М.Ставнійчук, проект Концепції неодноразово розглядався на засіданнях Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї, спільних засіданнях Групи, Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, Редакційної комісії щодо підготовки Концепції. Проект документу також обговорювався під час проведення науково-практичних конференцій у Львові та Харкові, круглого столу за участю політологів, соціологів, правознавців, філософів у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

«Під час підготовки проекту Концепції взято до уваги рекомендації Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанської комісії), що були надані у відповідному Висновку на 86-й пленарній сесії, яка відбулася у Венеції 25-26 березня 2011 року», – зауважила Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента.

Нагадаймо, Президент України своїм Указом «Про підтримку ініціативи щодо створення Конституційної Асамблеї» від 21 лютого 2011 року №224 підтримав ініціативу Л.Кравчука щодо створення Конституційної Асамблеї для підготовки змін до Конституції України. Напрацювання пропозицій про механізм створення та діяльності Конституційної Асамблеї, визначення засад, алгоритму та етапів її роботи, а також аналізу концепцій реформування Конституції покладено на очолювану Л.Кравчуком Науково-експертну групу з підготовки Конституційної Асамблеї.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар