Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найбільше штрафів сплачують дніпропетровські водії

0 10

До держбюджету України станом на 23 травня цього року надійшло 347,5 млн. грн. адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, які накладаються уповноваженими органами. Про це повідомляє прес-служба Державного казначейства України.

Як відзначається, найбільше штрафів сплачено у Дніпропетровській(27,5 млн. грн.) та в Донецькій (27,3 млн. грн.)областях. Серед лідерів по штрафах виявилося і місто Київ – 26,9 млн. грн.

Найменшу суму штрафів було заплачено в місті Севастополі (4,9 млн. грн.), Чернівецькою (6,4 млн. грн.) і Закарпатською областями (6,5 млн. грн.).

Нагадаємо, нещодавно МВС запропонувало співробітникам ДАІ замінити штрафи за незначні порушення ПДР профілактичними бесідами.

Теги:

ДАІ, адміністративні штрафи, ПДР

Джерело:

Дніпроград

Залиште коментар