Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найбільше порушень при наданні адмінпослуг допустили БТІ

0 13

У 2011 році найбільшу кількість порушень при наданні адміністративних послуг було виявлено у діях БТІ та ветеринарних служб. Про це під час прес-конференції повідомив в.о. голови Антимонопольного комітету Рафаель Кузьмін.

“Органи АМКУ перевірили близько 4,5 тис. державних органів та підприємств, що надають адміністративні послуги. Найбільшу кількість порушень було виявлено у діях БТІ, ветеринарних служб, при оформленні прав на земельні ділянки, при видачі різноманітних видів дозволів”, – сказав Р.Кузьмін.

За його словами, у 275 випадках порушників притягнуто до відповідальності. Крім того, 2011 року здійснено близько 3 тис. перевірок суб’єктів господарювання, органів влади та органів місцевого самоврядування в житлово-комунальній сфері стосовно діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

УНН

Залиште коментар