Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Надзвичайна подія: у перестрілці зі злочинцями загинуло двоє міліціонерів, ще четверо поранено

0 13

Надзвичайна подія сталася в ніч з 29 на 30 вересня в Одеській області. Особа одного з учасників перестрілки з міліціонерами достовірно відома. Це Дикаєв Аслан Імранович, 1982 року народження, який розшукується за вбивство.

Внаслідок перестрілки при затриманні злочинця четверо міліціонерів поранено. Двоє загинули. Це двадцятиоднорічний Віктор Коженко, працівник «Беркута» і сорокарічний працівник ДАІ Олександр Розмаріца.

Сьогодні Міністр внутрішніх справ України генерал-полковник міліції Анатолій Могильов провів брифінг стосовно цієї події.

«Наразі вживаються всі заходи щодо розшуку підозрюваних: введено план «Перехват», залучено весь особовий склад міліції Одеської, Миколаївської, Херсонської області та Криму, – наголосив Анатолій Могильов. – Зловмисники становлять доволі велику небезпеку, тому їх розшук – це наша спільна справа».<

Міністр внутрішніх справ України висловив своє співчуття родичам загиблих міліціонерів та зауважив, що згідно з Законом України «Про міліцію» їх сім`ям буде виплачено матеріальну допомогу у розмірі 10-річного окладу.

Теги:

МВС, затримання злочинців, убивство міліціонерів

Джерело:

МВС

Залиште коментар