Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Надміру сплачені митні платежі повертатимуться впродовж пяти днів

0 48

Держмитслужба внесла зміни до деяких своїх нормативних документів, зокрема до Порядку повернення платникам податків коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митного органу як передоплата, і митних та інших платежів, помилково та/або надмірно сплачених до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами, затвердженого наказом від 20.07.2007 р. №618. Відповідно до внесених до цього Порядку змін повернення платникам податків коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митного органу як передоплата, здійснюється Службою фінансів, бухгалтерського обліку та звітності митного органу впродовж п’яти робочих днів (раніше – трьох) з дня реєстрації Висновку про повернення коштів передоплати.

Платник податків для повернення з Державного бюджету України митних та інших платежів, помилково та/або надмірно сплачених до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами, має подати до загального відділу митного органу, яким здійснювалося оформлення митної декларації, заяву довільної форми. Держмитслужбою змінено список документів, які необхідно додавати при поданні такої заяви, а саме до заяви додаються:

1) аркуші з позначенням “3/8” комплектів бланків митних декларацій форм МД-2 і МД-3 і доповнення (у разі їх оформлення) або другий аркуш оформленої посадовою особою митного органу уніфікованої митної квитанції МД-1, за якою помилково та/або надмірно сплачено митні та інші платежі;

2) документи, що підтверджують суму помилково та/або надмірно сплачених митних та інших платежів.

Також внесено зміни до Порядку ведення митними органами оперативного обліку коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митних органів як передоплата (доплата), і сум митних та інших платежів, які сплачуються платниками податків під час митного оформлення товарів, затвердженого наказом від 20.07.2007 р. №615.

Наказ ДМСУ від 28.10.2008 р. №1200 набирає чинності через 10 днів після офіційного опублікування, станом на 03.12.2008 р. не опубліковано.

Залиште коментар