Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Начальника харківської районної податкової затримано на хабарі

22

Начальника Дзержинської районної податкової інспекції м. Харкова Володимира Маковецького затримано ввечері 16 червня під час отримання хабара у розмірі 45 тис. грн. Цю інформацію підтвердив начальник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко, повідомляє proUA з посиланням на STATUS QUO.

За словами Бойченка, хабар підозрюваний вимагав і отримав від директора одного з підприємств за складання фіктивного акту перевірки. Стосовно затриманного порушено кримінальну справу за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (отримання хабара), яка передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Затримання проводили співробітники Головного управління з боротьби із організованою злочинністю МВС спільно з представниками Генпрокуратури. Підозрюванний перебуває в СІЗО.

Джерело:

proUA

Комментарии