Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Начальника харківської районної податкової затримано на хабарі

0 22

Начальника Дзержинської районної податкової інспекції м. Харкова Володимира Маковецького затримано ввечері 16 червня під час отримання хабара у розмірі 45 тис. грн. Цю інформацію підтвердив начальник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко, повідомляє proUA з посиланням на STATUS QUO.

За словами Бойченка, хабар підозрюваний вимагав і отримав від директора одного з підприємств за складання фіктивного акту перевірки. Стосовно затриманного порушено кримінальну справу за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (отримання хабара), яка передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Затримання проводили співробітники Головного управління з боротьби із організованою злочинністю МВС спільно з представниками Генпрокуратури. Підозрюванний перебуває в СІЗО.

Джерело:

proUA

Залиште коментар