Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Начальник райвідділу міліції тимчасово відсторонений від посади

0 18

Начальник Святошинського райвідділу міліції Юрій Гладик тимчасово відсторонений від посади. Про це заявив начальник ГУ МВС у м. Києві Володимир Коряк, повідомляє “5 канал”.

Він зазначив, що кримінальним провадженням, у якому підозрюваним є старший лейтенант, займається прокуратура. Водночас він відмовився назвати прізвище міліціонера.

Крім того, він зазначив, що сьогодні о 10:00 відбудеться нарада, на якій обговорюватимуть цю справу, а також будуть прийняті рішення по керівному складу Святошинського РВ.

Водночас протестувальники повідомили, що їм пообіцяли не відкривати кримінальну справу за фактом штурму райвідділу. Повідомлялося про постраждалих серед міліціонерів і активістів, застосовувалися сльозоточивий газ і димові шашки.

Нагадаємо, прокуратура Святошинського району Києва відкрила кримінальне провадження за фактом застосування співробітником міліції фізичної сили до громадянки, активістки Коаліції учасників оранжевої революції (КУПР). “Провадження відкрите за заявою потерпілої”, – заявили в прес-службі. Повідомляється, що кримінальне провадження відкрите за ч.2 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень).

Вчора з’явилася інформація, що в Києві під час розгону ринку “Шлях” на вул. Архітекторів торговці накинулися на міліціонера, який кулаком ударив в обличчя дівчину – активістку КУПР. Після цього група підприємців відправилася в Святошинський райвідділ міліції з вимогою розслідування ситуації. Йдеться також про штурм райвідділу міліції.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар