Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Начальник райвідділу міліції тимчасово відсторонений від посади

18

Начальник Святошинського райвідділу міліції Юрій Гладик тимчасово відсторонений від посади. Про це заявив начальник ГУ МВС у м. Києві Володимир Коряк, повідомляє “5 канал”.

Він зазначив, що кримінальним провадженням, у якому підозрюваним є старший лейтенант, займається прокуратура. Водночас він відмовився назвати прізвище міліціонера.

Крім того, він зазначив, що сьогодні о 10:00 відбудеться нарада, на якій обговорюватимуть цю справу, а також будуть прийняті рішення по керівному складу Святошинського РВ.

Водночас протестувальники повідомили, що їм пообіцяли не відкривати кримінальну справу за фактом штурму райвідділу. Повідомлялося про постраждалих серед міліціонерів і активістів, застосовувалися сльозоточивий газ і димові шашки.

Нагадаємо, прокуратура Святошинського району Києва відкрила кримінальне провадження за фактом застосування співробітником міліції фізичної сили до громадянки, активістки Коаліції учасників оранжевої революції (КУПР). “Провадження відкрите за заявою потерпілої”, – заявили в прес-службі. Повідомляється, що кримінальне провадження відкрите за ч.2 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень).

Вчора з’явилася інформація, що в Києві під час розгону ринку “Шлях” на вул. Архітекторів торговці накинулися на міліціонера, який кулаком ударив в обличчя дівчину – активістку КУПР. Після цього група підприємців відправилася в Святошинський райвідділ міліції з вимогою розслідування ситуації. Йдеться також про штурм райвідділу міліції.

Джерело:

РБК-Україна

Комментарии