Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко провів зустріч із експертом Європейської Комісії Івіцою Єжденчі стосовно проекту Twinning

0 13
24 березня 2009 року Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко провів робочу зустріч із експертом Європейської Комісії з розробки детального технічного завдання проекту Twinning для Головдержслужби Івіціою Єжденчі.

У ході зустрічі обговорено перші напрацювання експерта щодо підготовки проекту детального технічного завдання Twinning, а також пропозиції щодо можливих результатів майбутнього проекту для Головдержслужби. Також наголошено на важливості стратегічного планування у середньо- та довгостроковій перспективі для успішності проекту, зокрема, та діяльності Головдержслужби в цілому.

Довідково. Перша місія Івіци Єжденчі триває з 13 по 26 березня 2009 року, мета якої оцінити та визначити можливості для подальшого впровадження у Головдержслужбі проекту Twinning. У ході місії експерт зустрівся з представниками Головного управління державної служби України, інших державних установ та неурядових організацій.

Залиште коментар