Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко провів зустріч із експертом Європейської Комісії Івіцою Єжденчі стосовно проекту Twinning

13
24 березня 2009 року Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко провів робочу зустріч із експертом Європейської Комісії з розробки детального технічного завдання проекту Twinning для Головдержслужби Івіціою Єжденчі.

У ході зустрічі обговорено перші напрацювання експерта щодо підготовки проекту детального технічного завдання Twinning, а також пропозиції щодо можливих результатів майбутнього проекту для Головдержслужби. Також наголошено на важливості стратегічного планування у середньо- та довгостроковій перспективі для успішності проекту, зокрема, та діяльності Головдержслужби в цілому.

Довідково. Перша місія Івіци Єжденчі триває з 13 по 26 березня 2009 року, мета якої оцінити та визначити можливості для подальшого впровадження у Головдержслужбі проекту Twinning. У ході місії експерт зустрівся з представниками Головного управління державної служби України, інших державних установ та неурядових організацій.

Комментарии