Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Набувають чинності зміни в закон про громадянство

0 17

З 3 серпня вступив в силу Закон “Про внесення зміни до статті 9 Закону України “Про громадянство України””, згідно якого, особа, засуджена до позбавлення волі за здійснення тяжкого або особливо тяжкого злочину (до погашення або зняття судимості), з урахуванням рівня загрози для національної безпеки держави, не допускається до отримання українського громадянства.

Нагадаємо, раніше законом не враховувався ступінь загрози для нацбезпеки при визначенні можливості отримання громадянства. Підставами для відмови в отриманні громадянства служило здійснення претендентом на статус громадянина України, злочину проти людства, особливо тяжкого злочину на території іншої держави і судимість за здійснення тяжкого або особливо тяжкого злочину, здійсненого на території України.

Теги:

громадянство

Джерело:

Ліга-Закон

Залиште коментар