Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Набули чинності зміни до Конституції щодо курсу на членство в ЄС і НАТО

0 28
Закон про закріплення у Конституції повноважень Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів щодо реалізації стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору (НАТО), а також про виключення з Основного закону можливості оренди іноземною державою військових баз в Україні набув чинності.

Він був оприлюднений в офіційній газеті Верховної Ради “Голос України” 20 лютого і набуває чинності з наступного дня після опублікування, передають Українські Новини.

Цим законом преамбула Конституції доповнена словами про підтвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

У свою чергу статті в тілі Конституції, які визначають повноваження парламенту, глави держави та уряду, доповнені положеннями стосовно реалізації стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.

Крім того, законом виключається з Конституції п.14 перехідних положень, який дозволяв використання на умовах оренди існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань.

Без змін залишилася ст.17 Конституції, яка забороняє розміщення іноземних військових баз на території України.

ukranews.com

Залиште коментар