Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Набрав чинності Порядок ведення держреєстру атестованих судових експертів

0 9

Порядок ведення державного Реєстру атестованих судових експертів затверджений наказом Міністерства юстиції № 492/5 від 29.03.2012 р. і почав діяти з 17 квітня.

Новий Порядок передбачає відкритість інформації (про атестованих судових експертів), що міститься в Реєстрі для запитів зацікавлених осіб.

Мін’юст за запитами фізичних і юридичних осіб, згідно Порядку, надаватиме інформацію з Реєстру у вигляді витягів.

Крім того, відомості про атестованих експертів розміщуватимуться на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції. Пошук інформації про експерта здійснюватиметься за прізвищем, ім’ям, по батькові експерта, експертною спеціальністю, регіоном і держорганом (рішенням якого присвоєна кваліфікація судовому експертові).

Доступ до Реєстру буде безкоштовним. Інформація в Реєстрі оновлюватиметься постійно. Нові дані, що поступили, мають бути внесені до Реєстру протягом місяця.

Новий Порядок містить норму про те, що ведення Реєстру здійснюється державною мовою.

Теги:

міністерство юстиції, судова експертиза

Джерело:

Лига-закон

Залиште коментар