Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Набрав чинності новий порядок ідентифікації підприємців

0 15

Набрав чинності Закон “Про внесення змін до деяких законів України відносно постановки на облік юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців” (№ 4839-VI, від 24.05.2012 р.).

Даними змінами, серед іншого, стаття 1 Закону “Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців” доповнюється нормою про те, що виписка з Єдиного державного реєстру підприємців є документом, що дозволяє ідентифікувати відповідну особу при занятті господарською діяльністю, а також відкритті банківського рахунку.

Також базовий Закон про держреєстрацію доповнений рядом положень, що регламентують порядок обміну інформацією між органами статистики, ДПС і Пенсійного фонду.

Таким чином, податківці зможуть самостійно, без залучення платників, використовувати дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців, а також дані з відомчих баз даних органів статистики, Пенсійного фонду і інших установ. За оцінками фахівців ДПСУ, така новація дозволить спростити процедури адміністрування податків для українського бізнесу, зокрема, за рахунок зменшення кількості необхідних для цього документів і часу, що витрачається на їх отримання.

Джерело:

Дело

Залиште коментар