Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наближаємося до цифрового безвізу з ЄС: Уряд підтримав постанову про е-довірчі послуги

0 63

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка затверджує вимоги до Довірчого списку. Це допоможе привести законодавство України у сфері електронних довірчих послуг у відповідність до законодавства Європейського Союзу.

Довірчий список — це перелік кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг та інформації про сервіси, які вони надають. Список функціонує з 2018 року та є основою системи кваліфікованих електронних довірчих послуг.

Завдяки ухваленій постанові е-довірчі послуги в Україні відповідатимуть європейським і міжнародним стандартам. Як наслідок — будуть технічно сумісними між собою та Європейським довірчим списком надавачів е-довірчих послуг.

Це означає, що в майбутньому користувачі е-довірчих послуг зможуть повноцінно використовувати українські електронні підписи в ЄС. Це значно спростить електронну взаємодію з європейськими партнерами, зокрема при веденні бізнесу.

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар