Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НААУ розширює міжнародну діяльність

0 35

Голова Комітету Іван Гречківський прокоментував результати візиту делегації НААУ до Канади та попередні домовленості про взаємодію, а також підсумки участі в роботі 11-ої Щорічної конференції керівників адвокатур ІВА (IBA Annual Bar Leaders Conference) та Mid-year meetings, в рамках яких спільно працюють керівники комітетів, секцій і власне керівний орган організації — Рада правління ІВА.

Також було обговорено взаємодію з стратегічними партнерами НААУ — ССВЕ та ІВА — у питанні протидії порушенням прав адвокатів в Україні. Зокрема, було обговорено intervention letter IBA, який 16 травня був направлений до вищого керівництва України в зв’язку з системними порушеннями прав адвокатів. ССВЕ, яка направляла аналогічний лист у квітні, також звернулася до НААУ з запитом про оновлену статистику порушень таких прав з метою подальшого реагування на цю проблему.

Голова Комітету з міжнародних зв’язків повідомив також про позитивні відгуки ССВЕ з приводу конституційної реформи, яка запровадить в Україні виключне право адвокатів на представництво в судах.

Під час засідання було обговорено плани відкриття нових іноземних представництв НААУ у Польщі та Іспанії. Комітет вирішив рекомендувати РАУ відкрити представництво в Польщі (м. Варшава) та Голові НААУ призначити директором такого представництва члена РАУ Оксану Комарницьку. Рішення про представництво в Іспанії буде ухвалюватися під час наступних засідань.

Джерело:

НААУ

Залиште коментар