Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НААУ посилить координацію представництв за кордоном

0 17

Комітет з міжнародних зв’язків НААУ посилить координацію роботи представництв НААУ за кордоном.

Під час засідання комітету було ухвалено рішення доручити головам представництв у Словаччині. Литві, Франції, Кіпрі та США надати плани річної діяльності у країнах перебування.

Комітет також розглянув та вирішив рекомендувати Раді адвокатів на найближчому засіданні ухвалити рішення про створення представництва НААУ у Росії та призначення головою нового іноземного офісу Асоціації адвоката Іллю Новікова.

Голова Комітету Іван Гречківський представив плани роботи на найближчий місяць, зокрема, анонсував візит до Канади, в ході якого відбудуться зустрічі у Федеральній палаті адвокатів Канади та Міністерстві юстиції. Під час цього візиту канадським колегам та державним посадовцям Міністерства юстиції та керівникам системи БПД буде передано Звіт про діяльність НААУ за 2015 рік, а також Звіти про порушення прав та гарантій адвокатської діяльності в 2013-2016 роках та про систему безоплатної правової допомоги в Україні, видані НААУ у перекладі англійською мовою.

Джерело:

НААУ

Залиште коментар