Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Житомирщині завелися місцеві «лозінські»

0 21

Мешканець села Пугачівка на Житомирщині заявив, що у лісі його розстріляли колишній прокурор Коростеня Василь Курилюк та місцевий депутат від “Фронту змін” Дмитро Кутишов.

20 травня місцевий мешканець Леонід Оксенюк пішов до лісу по сироїжки. Курилюк з Кутишовими були на полюванні. Вирішили, що чоловік там зайвий. “Вони були нетверезі. Кинулися мене бити. Я спробував утекти, вони почали стріляти по мені з пістолета. Затягнули в машину, забрали телефон. Сказали написати розписку, що я винен їм 5 тисяч гривень. Доки не написав – катували”, – наголосив селянин. Одна з куль застрягла в стегні чоловіка, інша пройшла на виліт. “Зі стегна кулю витягали пінцетом. У лікарню не йшов. Бо боявся. До міліції теж спочатку не звертався – у них же там все зав’язано. Мені пригрозили, що якщо кудись рипнуся – спалять хату й розберуться з моєю сім’єю. А в мене матір стара – 82 роки. Люди бачили, що мене травмували. Почали радити – не боятися”, – розказав чоловік. Леонід Оксенюк пройшов огляд в бюро судово-медичних експертиз і 20 липня 2012 року таки звернувся до прокурора Житомирської області Ігора Проценка з заявою про злочин.

Прокуратура області повідомила що звернення заявника прийнято, видано направлення на медичне обстеження, оскільки з часу події за медичною допомогою до жодної медичної установи, а також правоохоронних органів, він не звертався. Прокуратура області доручила УМВС України у Житомирській області провести перевірку викладених у заяві доводів та прийняти рішення відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства. Також зазначається, що заявник також надав інтерв’ю інтернет-сайтам, у якому розповів про подію та про те, що декількох нападників (за словами заявника, вони погрожували та наказали мовчати) він упізнав, зазначивши, що раніше один з них працював у правоохоронних органах.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар