Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Житомирщині відкриють науково-дослідний інститут судових експертиз для поліпшення в області ситуації з судочинством

0 21

В Житомирській області буде відкрито науково-дослідний інститут судових експертиз.

Протягом двох місяців, згідно з наказом, мають бути вжиті організаційні заходи щодо матеріально-технічного забезпечення діяльності інституту. Установа, що діятиме як відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, розміститься за адресою м. Житомир, вул. Яна Гамарника, 6-а.

На даний час відсутність у Житомирській області спеціалізованої експертної установи призводить до тяганини під час досудового слідства та судового розгляду кримінальних, цивільних, господарських і адміністративних справ. Правоохоронні органи та суди Житомирської області працюють з великим навантаженням і призначають значну кількість судових експертиз до Київського інституту. У зв’язку із збільшенням замовлень на проведення експертиз для судових та правоохоронних органів, зокрема прокуратури, МВС, СБУ, Міноборони, митної, податкової служб, Київський інститут не в змозі вчасно задовольнити потреби правоохоронних органів, судів та громадян у Житомирській області.

Залиште коментар