Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На журналістські запити прес-служба МВС буде відповідати телефоном

0 127

Після ухвалення Верховною Радою Закону про доступ до публічної інформації та підписання документа Президентом, закон набуде законної сили. Згідно з його нормами передбачено надання інформації за журналістськими запитами упродовж 5 робочих днів ( наразі для цього передбачено 30 днів). Незважаючи на те, що ці норми почнуть діяти через три місяці, ДЗГ МВС України вже зараз вирішило організувати роботу з журналістськими запитами відповідно до нових норм.

Департамент зв‘язків з громадськістю МВС повідомляє про те, якою має бути форма журналістського запиту. У цьому документі повинно бути вказано прізвище, ім‘я та по батькові запитувача, чітко викладено питання, на яке очікується відповідь. Обов‘язково має бути вказано ім’я контактної особи, її телефони (а також по можливості електронну адресу). Інформаційний запит, оформлений належним чином ( на бланку ЗМІ, з реєстраційним номером, підписами ), для прискорення отримання відповіді можна надсилати на факс Департаменту зв‘язків з громадськістю – (044) 254-96-34 (працює в автоматичному режимі).

Переконатися в отриманні запиту, а також дізнатися прізвище працівника ДЗГ, який надалі працюватиме над збором відповідної інформації з інших підрозділів МВС, можна в канцелярії Департаменту за тел.(044) 256-16-22.

Також планується організувати можливість безпосереднього спілкування представників ЗМІ з фахівцями підрозділів МВС для прискорення надання інформації, яка не потребує тривалого часу для підготовки та узагальнення. Зокрема, буде збільшено відсоток інформаційних запитів, за якими відповіді надаватимуться телефоном.

Теги:

МВС України, інформація

Джерело:

МВС

Залиште коментар