Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Ющенка подав до суду його представник у судах

0 15

Керівник Служби Секретаріату Президента з представництва в судах інтересів Президента Руслан Кирилюк звернувся з позовом до глави держави з приводу незаконного звільнення від виконання обов’язків члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Про це сьогодні повідомив сам Кирилюк, передає УНІАН.

Кирилюк пояснив, що 9 вересня цього року вийшов указ Президента про його виключення з складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

«Я звернувся до суду з позовом про відміну указу в цій частині, як протиправного і незаконного», – сказав він.

Кирилюк уточнив, що сьогодні подав позовну заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва.

«Пікантність ситуації полягає в тому, що я на сьогоднішній день є працівником Секретаріату Президента, і це перший випадок, коли працівник Секретаріату Президента, його представник у судах, звернувся з позовом до глави держави», – сказав він.

Кирилюк відзначив, що змушений звернутися до суду, оскільки мотивованих підстав для його звільнення, передбачених законом, в указі немає.

Кирилюк також уточнив, що Служба з представництва інтересів Президента в судах була реорганізована і, за його словами, «нібито такої служби немає, але посада така ще залишається».

Нагадаємо, 9 вересня Президент України Віктор Ющенко своїм указом змінив двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Зокрема, новими членами комісії призначено заступника керівника Служби забезпечення зв’язків з Конституційним Судом України і представництва інтересів Президента України, створених ним допоміжних органів і служб в судах загальної юрисдикції України Секретаріату Президента України Олександра Ількова і керівника служби голови Верховного Суду України Миколу Мельника. В той же час Президент звільнив від виконання обов’язків членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Кирилюка і Віктора Потапенка.

Джерело:

proUA

Залиште коментар