Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Януковича подали в суд через скасування Дня свободи

0 13

Голова Рівненської обласної організації УНП Світлана Ніколіна подала позов до Вищого адміністративного суду з вимогою визнати незаконним указ президента Віктора Януковича, який скасовує відзначення 22 листопада Дня свободи.

“Об’єднання святкування Дня свободи із Днем Соборності є нелогічним та історично не вмотивованим. Це – два історично різні свята. Янукович скасував свято Помаранчевої революції лише з однієї причини – через панічний страх перед українським народом. Можна скасувати День свободи, але не можна знищити вільний дух українців, загартований віковою боротьбою за незалежність”, – зазначила в коментарі Gazeta.ua Світлана Ніколіна.

Вона вимагає визнати незаконним указ президента Януковича № 1209/2011 “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят”, яким голова держави скасував указ свого попередника Віктора Ющенка від 19 листопада 2005 року № 1619 “Про День свободи” і переніс відзначення цього дня з 22 листопада на 22 січня – День соборності.

Судитися з Януковичем за День свободи Світлані Ніколіній підказали однопартійці із села Рясники Гащанського району Рівненщини.

Теги:

адміністративний позов, День свободи

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар