Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Волині суд припинив роботу через брак коштів

0 20

З 18 травня Апеляційний суд Волинської області зупинив розгляд усіх категорій справ у зв’язку з відсутністю коштів на першочергові речі. Про це повідомили у прес-службі суду, передають «Волинські новини».

Як стало відомо, відсутні кошти на відправку поштових повідомлень, судових повісток, запитів. Не вистачає також фінансів на придбання паперу, картриджів, тонеру, оплату послуг телефонного та електронного зв’язку, що не дає змогу повідомити громадян про дату, час та хід розгляду судових справ чи виконати інші завдання суду.

Окрім цього, на сьогоднішній день не вирішено питання про фінансування видатків по розгляду справ, пов’язаних із соціальними виплатами, переданих з Львівського апеляційного адміністративного суду, та справ, що надійшли з місцевих судів, апеляції по яких подані до 10 березня 2010 року без сплати коштів за інформаційно-технічне забезпечення.

Станом на 18 травня 2010 року на розгляд апеляційного суду надійшло 2 769 справ, пов’язаних із соціальними виплатами. Для забезпечення їх розгляду необхідно, як мінімум, 221, 5 тисячі гривень.

Про ситуацію, що склалась, голова апеляційного суду Волинської області Петро Філюк проінформував Голову Державної судової адміністрації України Івана Балаклицького та звернувся з проханням вирішити дане питання на державному рівні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар