Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На судові компенсації грошей у ПФУ немає

0 19

Пенсійний фонд не має змоги виплачувати компенсації пенсійної допомоги, які визначені судовими рішеннями. Про це заявив директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Владислав Машкін в ефірі “5 каналу”.

“Гроші за рішенням судів виплачувалися доти, доки були гроші в бюджеті. На сьогоднішній момент грошей на виплату пенсій у розмірах, що перевищують показники, визначені законом, немає. Пенсійний фонд вже не має змоги виплачувати ці гроші”, – зазначив Машкін.

За його словами, суди розпочали ухвалювати рішення щодо компенсації пенсійних виплат у 2006 році. Відсудження пенсій “чорнобильцями”, “афганцями” та дітьми війни вже стало бізнесом, додав Машкін.

“Все, що стосується відсудження пенсій, – це вже стало бізнесом. Пенсійний фонд звертався і до Вищої ради юстиції, Пенсійний фонд звертався і до вищих судових органів з цих питань, і проводяться відповідні розслідування щодо тих суддів, які виносили рішення, фактично на сотні тисяч гривень, і ці кошти вилучалися з Пенсійного фонду”, – говорить він.

“На цих рішеннях судів роблять гроші так звані адвокати, які, по суті, збирають позови з людей, або збирають прізвища і подають позови до Пенсійного фонду, і знімають з людей гроші, іноді суми оцінюються десятками тисяч”, – висловив свою думку Машкін.

Нагадаємо, з рахунків Пенсійного фонду вже стягнуто на користь пільговиків-позивачів 6 мільярдів.

 

Джерело:

newsru.ua

Залиште коментар