Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На страйкуючих пілотів завели справу

0 13

Прокуратурою Київської області порушено кримінальну справу за фактом організації групових дій, скоєних льотним складом ЗАТ Авіакомпанія АероСвіт, передають Комментарии з посиланням на прокуратуру.

Зокрема була проведена перевірка за фактами затримки та скасування виконання рейсів ЗАТ Авіакомпанія АероСвіт 1 серпня.

Як повідомили в прокуратурі, перевіркою встановлено, що командири повітряних суден перед відправкою з виконання 12 рейсів в інші аеропорти України та країни зарубіжжя відмовилися від виконання зазначених польотів з причини невпевненості в благополучному їх завершенні.

“Однак такі посилання були ними надуманими, оскільки в той же час керівництву авіакомпанії подавалися певні вимоги, у тому числі матеріального характеру”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Крім того, силовики нагадали, що Законом України Про транспорт заборонено припинення роботи (страйк) на підприємствах транспорту при перевезенні пасажирів.

“За результатами перевірки СО ЛВ в аеропорту Бориспіль ГУ МВС України в Київській області 02.08.11 порушено кримінальну справу за фактом організації групових дій, скоєних льотним складом ЗАТ Авіакомпанія АероСвіт, які призвели до грубого порушення роботи транспорту, за ознаками злочину, передбаченого ст. 293 КК України”, – заявили в прокуратурі.

Як повідомлялося, 1 серпня ряд рейсів авіакомпанії АероСвіт був затриманий у зв’язку з акцією протесту, проведеною пілотами літаків Boeing-737. До вечора того ж дня АероСвіт домовився з пілотами.

Теги:

страйк, прокуратура Київської області

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар