Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На швидкоруч: нардепи прийняли цього пленарного тижня 58 законів і 41 постанову

0 26

З 20 по 23 грудня відбулося 6 пленарних засідань Верховної Ради України. Розглянуто 123 питання порядку денного.  Про це повідомили у прес-службі ВР.

За результатами їх розгляду: прийнято 58 законів та 41 постанова; 12 законопроектів та один проект Постанови прийнято за основу; 2 законопроекти повернуто на доопрацювання суб´єктам права законодавчої ініціативи; 5 законопроектів повернуто до Комітету на доопрацювання з наступним поданням на повторне друге читання; 17 законопроектів та 6 проектів постанов відхилено.

За результатами розгляду пропозицій Президента України: один Закон прийнято в новій редакції (після доопрацювання); один Закон відхилено.

Також було проголошено 133 депутатських запити.

Останній пленарний тиждень ІХ сесії ВР розпочнеться 10 січня 2012 року. А перше засідання Х сесії Верховної Ради України відбудеться 7 лютого 2012 року.

Джерело:

УНН

Залиште коментар