Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На розтраті попалися службовці оборонної галузі

0 16

У Львівській області СБУ викрила факт розтрати майна службовими особами одного з підприємств оборонної галузі на 2 млн 366 тис. грн.

СБУ встановила, що у 2008 році службові особи одного з держпідприємств військово-промислового комплексу Львівщини незаконно відчужили на користь третіх осіб нежитлові приміщення колишнього профілакторію загальною площею 771 кв м, які перебували на балансі цього підприємства. Для реалізації протиправної схеми зловмисники використали ряд сфальсифікованих судових рішень та послуги окремих громадян, з допомогою яких зареєстрували в органах БТІ право власності на нерухомість на підставну фізичну особу. У подальшому набуте таким шляхом державне майно кілька разів перепродавалось.

Відповідно до проведеної експертної оцінки, вартість відчуженого майна на момент вчинення оборудки становила 2 млн 366 тис. грн.

Управлінням СБУ у Львівській області за фактом розтрати службовими особами зазначеного держпідприємства державного майна в особливо великих розмірах порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем)

Теги:

зловживання, оборонна галузь

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар