Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На прийом до РАЦСів можна потрапити через Інтернет

0 17

Головне управління юстиції в Івано-Франківській області запровадило онлайн реєстрацію для громадян, які хочуть потрапити на прийом до РАЦСів області або на особистий прийом до керівників обласного управління юстиції.

Так, на офіційному сайті управління юстиції створено спеціальні банери – “ОНЛАЙН – запис на особистий прийом до керівництва головного управління юстиції” та “ОНЛАЙН – запис для отримання послуг, що надаються відділами ДРАЦС області”.

Щоб записатися на прийом до начальника, першого заступника, заступника, начальника управління державної виконавчої служби області, начальника реєстраційної служби області необхідно заповнити розміщену тут анкету. В анкеті потрібно вказати свої контакти та викласти короткий зміст питання до керівника.

Після отримання повідомлення, адміністратор сервісу надсилає на електронну адресу заявника чи телефоном підтвердження запису та повідомлення про конкретну дату, час та місце прийому.

Також на офіційному веб-сайті головного управління юстиції впроваджено програмний продукт, який дає можливість громадянам здійснювати через Інтернет попередній запис на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційних служб головного, районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції області.

Раніше аналогічні онлайн-послуги вже запровадило Львівське управління юстиції. А в Одеській області через Інтернет можна записатися на прийом до відділів РАЦC, а також отримати онлайн-доступ до документів з фондів обласного Держархіву.

Теги:

міністерство юстиції

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар