Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На проект офісного центру для ВГСУ та ВАСУ витратять понад 20 млн

0 21

Вищий господарський суд України за результатами тендеру уклав угоду з ПрАТ «Аеробуд» на створення проекту будівництва нового комплексу адміністративних будівель вартістю 20,13 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

У новому комплексі розташують два суди – Вищий господарський та Вищий адміністративний. Збудувати нове приміщення мають упродовж шести місяців на перетині бульвару Дружби Народів та вулиці Старонаводницької у Печерському районі Києва.

Згідно з вимогами документації конкурсних торгів під забудову віддадуть орієнтовно 5,62 га. Два суди матимуть окремі входи, вестибюлі та окремі парковки. Усього в приміщенні мають розмістити близько 400 суддів та близько 1600 працівників апарату.

Окрім залів судових засідань, робочих кабінетів для суддів та працівників апарату в новій будівлі передбачені їдальня на два входи та два приміщення – окремо для суддів та окремо для працівників апарату й обслуговуючого персоналу, а також приміщення для відпочинку, медпункт і перукарня.

Теги:

ВГСУ, ВАСУ

Залиште коментар