Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На попередньому засіданні по розгляду справи О.Пукача оголошено перерву до 16 червня

0 13

На попередньому засіданні по розгляду справи колишнього начальника головного управління кримінального розшуку МВС України Олексія Пукача оголошено перерву до 16 червня на прохання обвинуваченого. Про це повідомив адвокат Лесі Гонгадзе Андрій Федур. “Яка причина, поки що мені невідомо”, заявив А.Федур і додав, що це може бути спосіб для затягування часу.

В той же час адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенько заявила про змову між А.Пукачем та ГПУ: “Я думаю, що відпустити його немає підстав, оскільки йому інкриміновано злочин, за який передбачено покарання аж до довічного ув’язнення… Перспектива А.Пукача однозначна – позбавлення волі… Вийти йому з-за грат не вдасться. Але те, що він перебуває не в СІЗО, а в іншому місці… означає, що частиною домовленості є обіцянка А.Пукачу утримувати його в кращих умовах, ніж умови в СІЗО”.

Також В.Теличенко заявила, що клопотатиме в суді про те, щоб А.Пукача помістили в СІЗО, однак вона не уточнила, де на сьогодні утримується обвинувачуваний.

Крім того, В.Теличенко зазначила, що закритими попереднє слухання є через те, що прокуратура засекретила обвинувачувальний висновок, хоча, на її думку, він не повинен бути засекреченим і гриф секретності необхідно зняти, тому що на базі обвинувачувального висновку прокуратури суд оголошуватиме обвинувачувальний вирок А.Пукачу, який також має бути публічним.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд м. Києва о 14:30 продовжив попередній розгляд справи О.Пукача, якого обвинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Таке рішення суд прийняв на своєму засіданні 28 квітня. Адвокат зі сторони Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенько тоді пояснила, що перерву оголошено у зв’язку з клопотанням адвокатів О.Пукача, які попросили у суду надати можливість О.Пукачу ознайомитися з матеріалами кримінальної справи.

Генеральна прокуратура України 31 березня 2011 р. затвердила обвинувальний висновок та направила до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті кримінальну справу за обвинуваченням О.Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Теги:

Георгій Гонгадзе

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар