Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На понеділок призначено засідання Конституційної Асамблеї

0 14

10 вересня 2012 року о 16.00 відбудеться засідання координаційного бюро Конституційної Асамблеї. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович знову закликав усі політичні сили та громадські організації країни взяти участь у роботі Конституційної асамблеї для підготовки нової редакції головного документа держави.

Президент висловив переконання, що Конституційна асамблея забезпечить високий рівень професіоналізму і відкритості процесу підготовки нової редакції Конституції, повідомляє УНН.

Нагадаймо, у травні 2012 року Віктор Янукович підписав Указ «Про Конституційну Асамблею». Згідно з Указом, Конституційна Асамблея утворена як спеціальний допоміжний орган при Президентові України, головною метою створення та діяльності якого є підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції.

Президент також затвердив Положення про Конституційну Асамблею та її персональний склад. За пропозицією Науково-експертної групи, Головою Конституційної Асамблеї призначено Леоніда Кравчука – Президента України у 1991-1994 роках. Директор Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України Юрій Шемшученко призначений заступником Голови, а Радник Президента України – Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ Марину Ставнійчук – секретарем Конституційної Асамблеї.

Загалом до складу Конституційної Асамблеї увійшло 95 осіб.

Теги:

Конституційна асамблея

Джерело:

УНН

Залиште коментар