Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Полтавщині адвокат попався на підкупі слідчого

0 24

На Полтавщині працівники УБОЗу затримали 48-річного адвоката під час дачі хабара в розмірі 2200 доларів США, повідомили «proUA» у прес-службі МВС.

Згідно з повідомленням, ці гроші адвокат намагався «вручити» слідчому міліції, у провадженні якого знаходиться кримінальна справа за обвинуваченням чотирьох осіб за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів) КК України.

У ході розслідування вказаної кримінальної справи захисник обвинуваченого (адвокат, якого було затримано) неодноразово пропонував хабар слідчому за закриття кримінальної справи стосовно його підзахисного.

Стосовно адвоката прокурором Полтавської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.396(Приховування злочину) КК України.

Правопорушника затримано в порядку ст.115 КПК України.

Джерело:

proUA

Залиште коментар