Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Петрівці вилучено контрафакт

0 32
Днями на київському ринку „Петрівка” державними інспекторами з питань інтелектуальної власності Держдепартаменту припинено незаконне розповсюдження контрафактної продукції формату СD та DVD.

Такий позачерговий рейд було проведено за заявою правовласника ДП “Атлантік”. У ході перевірки державними інспекторами було вилучено 1172 примірники контрафактних дисків із записом неліцензійного програмного забезпечення. Їх ринкова вартість складає понад 36 000 гривень.

Як повідомив начальник управління контролю за використанням об’єктів права інтелектуальної власності Держдепартаменту Сергій Нікулеско, вилучені диски розповсюджувались із порушенням вимог діючого законодавства України.

– Продукція формату СD та DVD була не маркована контрольною маркою, а відтак – нелегальною. На продавця дисків відповідно до ст. 164-9 КУпАП складено протокол про адміністративне правопорушення, матеріали направлені до Оболонського РУВС м. Києва для порушення кримінальної справи згідно зі ст. 203-1 КК України за незаконний обіг дисків для лазерних систем зчитування, – прокоментував Сергій Нікулеско.

Залиште коментар