Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На наступну парламентську сесію заплановано близька 1 000 законопроектів

0 21

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин в інтерв’ю 5-му каналу у неділю повідомив, що на наступній сесії Рада розгляне близька 1 000 законопроектів, із яких 90 % – ініційовані депутатами законопроекти, а 10% – президентом, Кабміном та Нацбанком.

На питання про законопроект, який треба розглянути в першу чергу на наступній сесії, спікер віповів: «Звісно, це закон про ринок землі. Ми прийняли закон про земельний кадастр, і на часі буде розгляд цього доволі непростого питання».

«Я сподіваюся, що до цього моменту цей проект закону буде не лише широко оприлюднений, але й буде можливість ознайомитись тим, кого цікавить це питання. За великим рахунком, мені видається, що воно повинно цікавити кожну людину», – додав Литвин.

Теги:

Спікер Верховної Ради України Володимир Литвин, 9-сесія парламенту, ініційовані депутатами законопроекти, Кабмін, Нацбанк, Президент України, закон про земельний кадастр, закон про ринок землі, правові новини

Залиште коментар