Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На міжнародній конференції обговорили проблеми судової системи

0 23

В Нідерландах відбулася  П’ята міжнародна конференція «Проблема розвитку та підтримки міцної і справедливої судової системи у добу невизначеності». Конференцію проведено Міжнародною асоціацією судового адміністрування.

У роботі конференції взяли участь представники близько 30 країн світу. Учасниками конференції були судді, державні службовці судової системи, керівники міністерств юстиції, науковці у сфері юстиції та представники організацій міжнародного розвитку та верховенства права різних держав світу. Серед гостей конференції були Президент Міжнародної асоціації судового адміністрування Джефрі Апперсон, мер Гааги Високоповажний пан Джозіас Ван Аартсен, Голова Фонду Карнегі Бернард Бот, Президент Ради судівництва Нідерландів, суддя Ерік ван ден Емстер.

На конференції було обговорено проблеми побудови та збереження всеохоплюючої довіри до міжнародних судів, міжнародні засади судової досконалості, забезпечення безпеки і захисту високопоставлених свідків, застосування інноваційних технологій автоматизації та комунікації для цілей судового адміністрування та управління, розробку ефективних стратегій внутрішнього контролю для вирішення проблеми корупції серед суддів та працівників суду, інноваційне застосування соціальних мережевих сервісів у судовій системі.

Також учасники Міжнародної конференції спинились на проблемах підтримки функціонування судових систем та збереження верховенства права в країнах з громадянськими конфліктами й транснаціонального  співробітництва суддів у Європі.

До складу Української делегації увійшли судді ВСУ, голова та заступники голови ДСА України, генеральний директор ДП «Інформаційні судові системи», керівництво Української асоціації сприяння розвитку судового адміністрування, інші представники українських судових органів.

Візит української делегації, як зазначає сайт ДСА, відбувся за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: справедливе правосуддя».

Теги:

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: справедливе правосуддя», судова система

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар