Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На місце Карпачової пропонують голову Гельсінської спілки

0 18

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) звернулася до депутатів Верховної Ради з пропозицією висунути на посаду Уповноваженого з прав людини Євгена Захарова, голову Правління УГСПЛ.

На цьому наголошується у відкритому зверненні до парламенту, текст якого передано УНІАН.

 «Зрозуміло, що нинішній владі не потрібен ефективний захисник людських прав. Але він потрібен нам, громадянам! Організації громадянського суспільства не повинні у цій ситуації стати пасивними спостерігачами політичного торгу за цю посаду, який, до речі, вже розпочався», – зазначається у зверненні.

«Для того, аби на повний голос заявити, яким насправді повинен бути Омбудсман, необхідне реальне обличчя, яке уособлюватиме оті високі професійні та людські чесноти. Потрібна особистість, яка демонструє і бачення шляху, яким потрібно йти і реальну спроможність утверджувати в країні принципи верховенства права та людської гідності», – вважають в УГСПЛ.

«Свою спроможність бути сильним та незалежним від політичних інтриг Омбудсманом Захаров довів десятиліттями плідної правозахисної діяльності. Багато хто з нас знає цю людину особисто», – запевняють автори звернення.

Нагадаймо, 8 лютого закінчується черговий термін перебування Н.Карпачової на посаді Уповноваженого ВР з прав людини.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар