Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Львівщині нема технічних засобів для домашнього арешту, – прокурор

0 21

Двом мешканцям Львівської області обрали як запобіжних захід домашній арешт. Проте прокуратура оскаржує це рішення в суді через те, що немає технічного забезпечення.

За новим Кримінально-процесуальним кодексом, домашній арешт полягає в забороні підозрюваному або обвинуваченому залишати житло впродовж усієї доби чи у певний час. Застосовують його тоді, коли застава є надто м’яким запобіжним заходом, а тримання під вартою – надто суворим. Наглядати за арештантом мають через електронний браслет, з якого сигнал про місце перебування підозрюваного чи обвинуваченого подається на сервер моніторингу у відділі міліції. Проте нині цей запобіжний захід не спрацьовує, і тому прокуратура оскаржує рішення суду про домашній арешт.

«Поки що не забезпечені технічними засобами для застосування домашнього арешту. Навіть там, де застосування увійшло в силу, працівник міліції чи дільничний самостійно перевіряє, чи людина є на місці. Тому такий домашній арешт неефективний», – розповів прокурор області Олег Василенко.

Нагадаємо, 20 листопада набув чинності новий Кримінальний процесуальний кодекс (КПК), який повністю змінює судову та слідчу процедуру в країні.

Джерело:

Захід.нет

Залиште коментар