Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Київщині започатковано створення Будинків юстиції

0 12

У Київській області започатковано створення Будинків юстиції, які компактно об’єднають органи, що відносяться до компетенції районних управлінь юстиції – відділи державної виконавчої служби, реєстрації актів цивільного стану, державної нотаріальної контори тощо.


Будинок юстиції Іванівського району Київської області


Будинок юстиції

Як повідомила начальник Головного управління юстиції у Київській області Катерина Чижмар, це перший досвід в Україні щодо відкриття подібних приміщень. Днями Будинок юстиції відкрито в Іванівському районі Київської області. Наприкінці грудня планується відкриття ще одного Будинку юстиції – у Кагарлицькому районі.


Обрядовий зал Відділу реєстрації актів цивільного стану


Кабінет державного нотаріуса

За словами керівника обласного управління, ця подія має стати значимою для мешканців районів, оскільки громадяни матимуть можливість отримати весь спектр правових послуг та правової допомоги, що відносяться до компетенції районних управлінь юстиції.


Кабінет Відділу реєстрації актів цивільного стану


Робоче місце державного виконавця

У Будинку юстиції розміщується юридична клініка, громадська приймальня, оформлені інформаційні стенди, що надає можливість належним чином забезпечити зручність, а головне якість надання юридичних консультацій, безкоштовної правової допомоги всім тим, хто її потребує.


Кабінет заступника начальника Відділу державної виконавчої служби


Робоче місце оператора комп’ютерного набору Відділу ДВС

У цьому ж приміщенні розміщено відділ державної виконавчої служби, реєстрації актів цивільного стану, державної нотаріальної контори тощо.


Кабінет начальника районного Управління юстиції


Колектив районного Управління юстиції

За словами начальника Головного управління юстиції у Київській області, відкриття та функціонування аналогічних приміщень планується зробити традиційними в усіх районах Київщини.

Залиште коментар