Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На кожного українця припадає понад 10 тис. грн держборгу

11

Станом на травень цього року на кожного українця припадає більш ніж 10 тисяч гривень боргу за позиченими владою коштами (без урахування відсотків за цими боргами). Такі дані наводить екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Коментуючи наведену інформацію, В.Пинзеник зазначив, що причина боргової дірки не усунута, і це веде тільки до її збільшення. “На жаль, уряд продовжує йти дорогою випробувань для суспільства – дорогою життя в борг. Така дорога нічого доброго не несе”, – констатував екс-міністр.

Станом на 1 травня сума державного боргу України (прямого і гарантованого) склала 463,3 млрд грн. З початку року ця сума зросла більш ніж на 31 млрд грн, а за останній місяць – на 14,3 млрд (проти 449 млрд грн у квітні).

Як повідомлялося раніше, Президент України Віктор Янукович заявив, що у 2011 році Україна має виплатити 189 млрд грн по зовнішнім боргам.

Теги:

державний борг

Джерело:

УНН

Комментарии