Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На кожного українця припадає понад 10 тис. грн держборгу

0 11

Станом на травень цього року на кожного українця припадає більш ніж 10 тисяч гривень боргу за позиченими владою коштами (без урахування відсотків за цими боргами). Такі дані наводить екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Коментуючи наведену інформацію, В.Пинзеник зазначив, що причина боргової дірки не усунута, і це веде тільки до її збільшення. “На жаль, уряд продовжує йти дорогою випробувань для суспільства – дорогою життя в борг. Така дорога нічого доброго не несе”, – констатував екс-міністр.

Станом на 1 травня сума державного боргу України (прямого і гарантованого) склала 463,3 млрд грн. З початку року ця сума зросла більш ніж на 31 млрд грн, а за останній місяць – на 14,3 млрд (проти 449 млрд грн у квітні).

Як повідомлялося раніше, Президент України Віктор Янукович заявив, що у 2011 році Україна має виплатити 189 млрд грн по зовнішнім боргам.

Теги:

державний борг

Джерело:

УНН

Залиште коментар