Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Контрактовій площі запрацювала Могилянська книгарня

0 35

29 січня поновила роботу Могилянська книгарня. Відкрита 9 березня 2009 року, до Шевченківського свята, невеличка книжкова лавка з амбітною назвою привернула до себе увагу тим, що в час, коли київські книжкові магазини закривалися, книжковий магазин у приміщенні славетного українського вищого навчального закладу – Києво-Могилянської Академії – почав працювати.

Невеличке приміщення на території академії не експлуатувалося майже півтора року. З часом керівництво Академії та видавничої організації «Юрінком Інтер» вирішило відновити  книгарню, бо, як недивно у наш час байдужості до культури та читання, потреба у книгарні саме у цьому місці таки була.

Ще майже півроку знадобилося, аби отримати всі необхідні дозвільні документи та пройти всі чиновницькі перепони та привести приміщення до належного стану.

Як розказав президент видавництва «Юрінком Інтер», доктор юридичних наук Віктор Ковальський, офіційно розпочати роботу книгарня змогла лише напередодні нового року, адже договір оренди знаходився на підпису понад чотирьох місяців. Фонд держмайна, що має ефективно розпоряджатися державною власністю, ніяк не міг наважиться цього зробити, посилаючись на законодавчі вимоги (хоча всі вони були дотримані), щоразу відкладаючи вирішення питання по суті. Чиновники не раз нагадували про те, що, можливо, знайдеться інший претендент на згадане приміщення, що не можна надавати оцінку майна, зроблену особою, яка є сертифікованим оцінювачем, але не є зареєстрованою у Фонді держмайна як власний оцінщик об’єктів державної власності (нині вже й така монополія існує). Тож абстрактне розуміння конкуренції було підставою для відкладення друку (понад місяць) об’яви про оголошення конкурсу про оренду приміщення. І вирішення справи штучно затягувалося. 

Тим радіснішою було сьогоднішнє офіційне відкриття Могилянської книгарні, при чому із усіма атрибутами новосілля: численними гостями з боку господарів,  освяченням книгарні священнослужителем, першими покупками відвідувачів. А вибрати тут є з чого: у крамниці за адресою Контрактова площа, 4 викладено майже 7 тис. примірників книг. Тут можна побачити твори, видані в українських видавництвах «Академія», «Апріорі», «Бак», «Дух і Літера», «Грамота», «Знання», «Кліо», «Криниця», «Піраміда», «Пульсари», тощо. Звичайно, засновник книгарні видавнича організація «Юрінком Інтер» та видавництво «Видавничий Дім Києво-Могилянська академія» тут представлені також.

Невдовзі книгарня матиме свій сайт, а поки що має лише телефон (044)581-52-23. Отже, книгарня відкрита, запрошуємо!

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар