Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Хмельниччині відкрито центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

0 17

 «Впродовж останніх п’яти років у Хмельницькому реалізовувався пілотний проект. Він був дуже успішним. І він дав поштовх для того, щоб закон був прийнятий в нашій державі. Саме завдяки досвіду проекту ми змогли реалізувати це в Законі України «Про безоплатну правову допомогу», – зазначила на відкритті Інна Ємельянова.

Як зазначає Урядовий портал, Хмельницька область має досвід в організації надання безоплатної правової допомоги як первинної, так і вторинної. Так, з 2001 року при усіх районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських (міст обласного значення) рад, управліннях юстиції, інших органах виконавчої влади функціонують громадські приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, де громадяни можуть отримати консультацію з правових питань. До громадських приймалень у середньому за рік звертається понад 6 тисяч громадян.

Проте, для громадян недостатнім є надання правових послуг на рівні інформації та консультацій, людині необхідно ефективно захищати свої права, а це можливо лише за участі кваліфікованих захисників – адвокатів. Тому, важливість саме вторинної правової допомоги, не викликає сумніву. Правову допомогу в центрі надаватимуть адвокати, які пройшли конкурсний відбір.

За результатами проведення першого конкурсу, який відбувся у травні 2012 року, сформовано реєстри адвокатів, які надаватимуть безоплатну правову допомогу. До реєстрів включено 86 адвокатів.

Обласна влада для потреб Центру виділила приміщення площею 116,5 м2.

 

Теги:

безоплатна правова допомога

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар