Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Хмельниччині віддали під суд 22-х Дідів Морозів і Снігуроньок

0 61

На Хмельниччині двадцять дві фізичні особи, які виконували у новорічну ніч ролі Діда Мороза і Снігуроньки, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Про це газеті «20 минут» повідомив начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.

«Напередодні новорічно-різдвяних свят був проведений моніторинг установ громадського харчування, виявлені місця проведення корпоративо-, групових святкувань. Дідам Морозам і Снігуронькам, які працювали в якості масовиків-затійників, було запропоновано укласти разові цивільно-правові угоди», – сказав Дзоблюк.

Проте на цю пропозицію збірників податків, яка дозволяла відбутися сплатою лише 15% від суми одержаного доходу, відреагували не всі. І після свят податківці виявили незаконослухняних громадян, склали відповідні протоколи і передали їх до суду, який і визначить міру покарання.

Джерело:

proUA

Залиште коментар